Paslaugos

BALDŲ PROJEKTAVIMAS

Profesionalūs dizaineriai ir baldžiai-konstruktoriai suprojektuos Jūsų pageidaujamą baldą, padės išsirinkti apdailą, bei pritaikys baldus pagal jūsų interjerą.

BALDŲ DAŽYMAS

Siūlome profesionalų baldų lakvimą, bei dažymą Jūsų pasirinktomis spalvomis.

BALDŲ SURINKIMAS

Mūsų komanda gali, greitai ir kokybiškai, padėti surinkti baldus, tiek Klaipėdos rajone, tiek visoje Lietuvoje.

SPINTOS DURŲ ATNAUJINIMAS

Galite bet kada atnaujinti savo „Kopos baldų“ drabužių spintą, pakeisdami duris ar pridėdami naujų priedų. Mes galime pakeisti jūsų drabužių spintos priekinę dalį, nekeičiant už jos esančių lentynų, taip suteikdami jums naujo kambario pojutį.

DIZAINERIAMS / PROJEKTUOTOJAMS

Specialus pasiūlymas Jums! Jei dirbate dizaino, interjero kūrimo, būstų statybos, ar įrengimo srityje užpildykite užklausos formą – mes pateiksime  Jums specialius pasiūlymus!

VERSLO KLIENTAMS

Projektų valdymas Kopos baldų gamybos schema remiasi tiesiogine užsakymų valdymo sistema, kuri leidžia visada bendrauti su tuo pačiu atsakingu už gamybą asmeniu; Klientui suteikiamas pilnas paslaugų paketas: pradedant projektavimu, baigiant baldų pristatymu, montavimu ir garantiniu aptarnavimu. Kiekvienas Kopos baldų miegamojo, spintų, stumodomų sistemų ar drabužinės baldas yra suprojektuotas individualiai ir pagamintas pagal tikslius erdvių išmatavimus.


Turite klausimų susisiekite