Spintos

SPINTOS STUMDOMOMIS DURIMIS

Ieškote spintos su stumdomomis durimis savo miegamajam? „Kopos baldai“ spintos stumdomomis durimis gaminamos pagal jūsų poreikius ir jūsų interjerą. Pradedant tradicinėmis, klasikinėmis stumdomomis durimis, baigiant moderniomis, įmontuotomis spintomis, „Kopos baldų“ spintos yra puikus pasirinkimas prie bet kurio stiliaus miegamojo.

DRABUŽINĖS

Kopos baldų drabužinės yra įrengtos taip, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Šios drabužinės, nedidelę erdvę miegamajame paverčia drabužių oaze. Drabužinė turėdama daugybę atvirų lentynų, pakabinamų bėgelių ir stalčių pilnai išnaudodama erdvę sukuria tvarkos ir ramybės pojūtį.

SPINTOS SUVERIAMOMIS DURIMIS

„Kopos baldai” stumdomų durų sistemos liniją papildė naujiena – suveriamos durys. Atvėrus tokias duris, spintos vidų galima apžvelgti vienu sykiu, o jas uždarius išvysti vientisą minimalistinę plokštumą. Didelis šios sistemos privalumas – sistema neturi apatinio bėgelio, o tai leidžia išsaugoti vientisą grindų plokštumą.

SPINTOS VARSTOMOMIS DURIMIS

Pagal individualų Jūsų užsakymą galime pasiūlyti šiuolaikinio dizaino spintas su varstomomis durimis. Galimas įvairus medžiagiškumas, nuo dažyto MDF iki natūralaus medžio masyvo.

SPINTŲ VIDAUS ĮRANGOS PAVYZDŽIAI

Pagal reikalingą įmontuojamos sistemos plotį, aukštį, gylį patiems galima pasirinkti reikalingą vidaus įrangą – lentynas, kabliukus, krepšius, bei stalčius. Mūsų dizaineriai visada padės išnaudoti erdvę tiskligai.

PERTVAROS

Pradedant tradicinėmis klasikinėmis stumdomomis durimis ir baigiant moderniomis “Kopos baldų“ dizainas gali atskirti bet kurią erdvę. Mūsų naudojamos sistemos inžineriniai pajėgumui leidžia efektyviai ir grakščiai skaidyti biuro, gyvenamąsias ir kitas erdves. Mūsų sistemos pasižymi galybe funkcinių akcentų bei skoninga spalvų pasirinkimo įvairove nuo baltos iki sidabrinės ar baltos blizgios šampano spalvos.


Turite klausimų susisiekite